PODZIĘKOWANIA DLA DZIAŁKOWCÓW

Zarząd Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Świerszcza” składa podziękowania Pani Justynie i Panu Hubertowi – działkowcom z działki nr 190- za zaangażowanie i nieocenioną pomoc w przygotowaniu świetlicy do Walnego Zebrania a także za własnoręczne wykonanie estetycznego płotka, który skutecznie chroni młode drzewka.

Państwa postawa jest pięknym przykładem troski o wspólne dobro i wzorem do naśladowania.

Zarząd ROD

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.