Zarząd Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Świerszcza” składa podziękowania Pani Justynie i Panu Hubertowi – działkowcom z działki nr 190- za zaangażowanie i nieocenioną pomoc w przygotowaniu świetlicy do Walnego Zebrania a także za własnoręczne wykonanie estetycznego płotka, który skutecznie chroni młode drzewka.
Państwa postawa jest pięknym przykładem troski o wspólne dobro i wzorem do naśladowania.

Zarząd ROD
